În fiecare zi, de pe 1 martie până de ziua ta, pe 8 Martie, Robert Ionescu te surprinde. Dacă ieri a fost pompier, azi e îmbrăcat (a se citi cu “oarecum” înainte) în costumaţia celebrilor Beefeaters (Yeomen Warders), bărbaţii din Garda Regală a Reginei Marii Britanii. Tânărul din "Viaţa bate vlogul" nu şi-a ales întâmplător această costumaţie: spune că e capabil să facă orice femeie să se simtă ca o regină.
![](/img/2019/03/01/164458/man-tisor-robert-ionescu-model-interational-daca-ajungi-langa-mine-am-grija-de-tine-ca-de-o-regina_3.png)
Şi chiar dacă gardienii Majestăţii Sale stau nemişcaţi zi şi noapte, Robert speră ca ţie să îţi mişte totuşi...inima şi să îi faci ceva loc în sufletul tau. Dacă nu, e în regulă să îl păstrezi şi în faţa ochilor. Pentru că...se vede în GALERIA FOTO de ce!
Aşa că, Majestate: o primăvară frumoasă!
Atenţie! Dacă dai click pe fotografii, chiar te vei simţi regină! Poti trimite galeria foto prietenelor tale drept MAN-tişor, le vei face să aibă impresia că sunt...la Curtea Regală.
FOTO: Adrian Stoicoviciu