Luni seara, in emisiunea Casa Ibacka, blondina a optat pentru o rochie alba, din dantela si material transparent, obiect vestimentar care a lasat la vedere ceva mai mult decat obisnuieste vedeta sa arate.Chiar daca lungimea rochiei era una decenta, domnii nu au putut sa nu-si atinteasca privirile la partile transparente ale tinutei, zone care s-au transformat intr-un magnet pentru cei mai multi dintre telespectatorii de sex barbatesc.
Imediat ce Andreea a postat pe pagina personala de Facebook imagini din emisiune, comentariile si aprecierile au inceput sa curga. Fanii au raspuns imediat temei emisiunii, dar nu s-au dat la o parte nici din a complimenta aparitia Andreei si a lui Cabral.
"Doamne cat sunteti de frumosi si cat de bine va sta impreuna", a fost unul dintre zecile de comentarii.